Recenze

Jakub, srpen 2016 (airbnb):

Úžasné, úžasné a doslova úžasné. Za mou maličkost a mou rodinu opravdu úžasné ubytování o rozměrech kompletního bytu se vším vybavením a ne žádný pokojíček o nulového prostoru. Nechybělo nám vůbec nic. Jo a jako bonus, pronajímatelé jsou příjemní a velmi vstřícní lidé.

Martin, prosinec 2016 (airbnb):

Velmi příjemný, prostorný a dobře zařízený apartmán. Dobře vybavená kuchyně, velká koupelna, dostatek úložných prostor a síťových zásuvek. Poměrně odlehlé místo, 10 minut autem na parkoviště v Dolní Moravě.

Antonín, leden 2017 (airbnb):

Přivítali jsme zde Nový rok a apartmán přesně splnil naše očekávání. Byli jsme příjemně překvapeni prostorností, apartmán nabízí tři plnohodnotné ložnice, jednu z nich v podkroví a k tomu nebývale prostornou kuchyň. K tomu ještě společenská místnost s krbovými kamny – geniální po mrazivém dni. Je to místo, kde lišky dávají dobrou noc a to doslova, přitom bez problému dostupné. Kdo chce vyrážet na pěší výlety, může přímo od domu. Kdo chce běžkovat, stačí popojet cca 5 km na rozcestí Pod Klepáčem, kde začínají upravované stopy, no a na Dolní Moravu je to co by kamenem dohodil. Ideální lokalita pro poznávání tohoto regionu, pokud nechcete být přímo v centru dění. K tomu všemu ještě milá paní domácí jako bonus.

Tomáš, únor 2017 (airbnb):

Rozhodně vás nečekají nepříjemná překvapení!!! Jen ta nádherná 🙂 skvělá komunikace s hostiteli, nádherný, opravdu prostorný apartmán se vším co člověk potřebuje k týdenní dovolené s dětmi. Byli jsme moc spokojeni a nemáme co vytknout. Velký obdiv k dokonalému ubytování, které Tereza s Liborem vybudovali a nabízejí k využití!!!! Tomáš

Martin, únor 2017 (airbnb):

Pěkné ubytování v klidné lokalitě, krásná příroda s mnoha možnostmi pro aktivní odpočinek.

Piotr únor 2017 (airbnb)

“Really nice place to stay for 4-5 families. Highly recommend the house. Everything you need for quite days with family you can find there. Good for every season. We have been during winter but I can imagine hiking or cykling through the nearest mountains with my family. And what is more important you can expect very nice host … Tereza :)”

Lucie březen 2017 (airbnb)

“Ubytování na Terezce bylo ohromné. Maximálně jsme si to užili. Penzion je překrásný, čistý a okolí je velmi klidné. Rodina je nesmírně přátelská, komunikativní. Prostředí a okolí vhodné pro rodiny s dětmi. Moc rádi se ještě vrátíme, pokud se nám znovu naskytne příležitost.”

… a další hodnocení naleznete pod odkazem “Booking.com 9,7”